Kontakt
PON - PIA  ―  9:00 - 18:00
+421 948 100 625
info@nazaret.sk
Spoločnosť
Sídlo spoločnosti
Nazaret s.r.o.
Chotár 4033
968 01 Nová Baňa
Slovenská republika
Fakturačné údaje
IČO: 46639462
DIČ: 2023505066
IČ DPH: SK2023505066

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: s.r.o., vložka č.: 22076/S.
Kontaktný formulár
Biela sipka - vpravo
Kontakt

Voľné pracovné pozície

SharePoint Front-end Developer

Dajte nám o sebe vedieť

kariéra

Naším cieľom je neustále poskytovať čo najlepšie služby v oblasti, kde sme najsilnejší – SharePoint a Microsoft 365 / Office 365, preto do nášho tímu dôkladne vyberáme tých najlepších softvérových inžinierov a zároveň kvalitných ľudí.

Charakteristika práce

Staviteľ Predného-konca SharePoint-u 😉 (angl. SharePoint Front-end Developer) – Home office/Remote

Na Prednom-konci si doma. Dokonca i s Predným-koncom SharePoint-u máš už trpkú skúsenosť.

Dokážeš bez záchvatov kódovať na SharePoint platforme? (toto nie je KO kritérium)

Pojmy ako: Angular, React, Vue, Node.js, Gulp, Webpack, Yeoman Ťa nestrašia, skôr Ťa priťahujú.

Poznáš rozdiel medzi JUAJ a JUEX (indícia: https://www.google.com/search?q=ui+vs+ux), vieš položiť správne otázky, aby si vedel navrhnúť krásny ergonomický layout formulára, stránky, aplikácie. Následne návrh vieš zadať a odkonzultovať s grafikom, prípadne si to vieš nakresliť i sám („váu!“). Výstup vieš odprezentovať klientovi tak, že sa „posadí“ do kresla s otvorenými ústy. Následne to vieš (alebo sa naučíš 😉) nakódovať 1:1 do SharePoint-u tak, že ho úplne nerozhasíš. A ak by si mal z času na čas nadizajnovať (rozumej naklikať) pekné responzívne formuláre v PowerApps, v Nintex-e, v K2 alebo v inom nástroji nad SharePoin-om tak sa neoduješ, ale dokonca budeš rád, že sa naučíš niečo nové (ak to nebodaj už nevieš - „váu!“).

Sme slovenský tímik (angl. small team) špecialistov na SharePoint a Office 365. Hľadáme skúseného Front-end seniora (optimálne do 70 rokov), alebo nadaného Front-end juniora, ktorý by sa spolu s nami podieľal na úspechu firmy Nazaret. Na oplátku sa firma bude starať o Teba: o Tvoj úspech, rozvoj (znalosti, certifikáty,...), finančný rast, pohodu, ...

Sme na trhu 10 rokov a to najlepšie máme ešte len pred sebou! Aleluja!

Náplň práce
1
1
  • Participácia na návrhu a tvorbe dizajnu spolu s grafikmi pre stránky, aplikácie, intranety, formuláre primárne na SharePoint-e.
  • Implementácia navrhnutého dizajnu pre konkrétnu platformu (primárne SharePoint). Tvorba SharePoint Themes.
  • Participácia na analýze, návrhu, implementácií a nasadení riešení na platformách SharePoint 2013, 2016, 2019 On-Premises a SharePoint Online pod vedením skúsených SharePoint špecialistov
  • Rozmanitá práca na významných SharePoint a Office 365 projektoch pre popredné slovenské i zahraničné spoločnosti.
  • Poskytovanie poradenských a konzultačných služieb v oblasti UI, UX, SharePoint a Office 365.
Požadované znalosti
2
2
  • HTML, CSS – pokročilý
  • JavaScript – pokročilý
  • skúsenosť aspoň s jedným z framework-ov: Angular, React, Vue
  • SharePoint – základy
  • C# a .NET - základy
  • ASP.NET - základy
  • SQL - základy
  • znalosť OOP princípov

Výhodou:

  • znalosť preklopiť grafický návrh (napr. vo Photoshop-e) do validen responzívnej HTML5 + CSS3 šablóny
  • znalosť Git, Node.js, Gulp, Webpack, Yeoman, npm, Visual Studio Code
  • znalosť Balsamiq, InVision, Adobe XD, Adobe Photoshop
  • skúsenosť so SharePoint Framework-om (SPFx)
  • znalosť návrhových vzorov MVVM, MVC
  • znalosť príp. i skúsenosti s administráciou Microsoft Office 365
  • skúsenosti s SharePoint Designer, PowerApps, Nintex Forms, BPC PowerForms, K2
Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
3
3
  • minimálne 3-ročné skúsenosti s implementáciou a nasadzovaním webových riešení
  • lojálnosť, precíznosť, presnosť, zodpovednosť, kreativita, samostatnosť, rozhodnosť, sebaovládanie
  • flexibilita, kreativita a ochota učiť sa nové veci
  • schopnosť pracovať v tíme so vzdialenými pracovníkmi bez f2f kontaktu
  • obľúbenosť v kolektíve, chápavosť, ohľaduplnosť
Jazykové znalosti
4
4
  • anglický jazyk - písomná komunikácia

Výhodou:

  • anglický jazyk – aktívne alebo nemecký jazyk – aktívne
Miesto (spôsob) práce
Bratislava alebo Home Office
Druh pracovného pomeru
• Živnosť, s.r.o., TPP
• Full-time, alebo i Part-time
Termín nástupu
Dohodou
Mzda
Dohodou
Pozícia je vhodná pre absolventa
Nie
Nocode špecialista pracuje

Prečo pracovať s nami

Pohoda

Nestresujúce pracované tempo - podmienky na projektoch nastavujeme dôsledne tak, aby sme nepracovali v strese a pod tlakom.

Flexibilita

Vysoká flexibilita pracovného času – na väčšine našich projektov je v zásade jedno kde a kedy pracujeme.

Atmosféra

Príjemná priateľská pracovná atmosféra – ťaháme za jeden koniec, pomáhame si, povzbudzujeme sa a tým spoločne rastieme.

Skúsenosti

Možnosť pracovať a rásť so skúsenými softvérovými inžiniermi / full stack developermi zameranými na SharePoint a Microsoft 365 / Office 365.

Rozvoj

Pravidelné zúčastňovanie sa certifikácií, školení a konferencií, čím rozvíjame naše partnerstvo so spoločnosťami ako Microsoft, Nintex, K2,...

Každý z našich vývojárov absolvoval v uplynulom roku aspoň 2 certifikačné skúšky.

Projekty

Práca na významných projektoch popredných spoločností na slovenskom a zahraničnom trhu.
Odoslať životopis emailom
SharePoint vizualy obrazoviek