Kontakt
PON - PIA  ―  9:00 - 18:00
+421 948 100 625
info@nazaret.sk
Spoločnosť
Sídlo spoločnosti
Nazaret s.r.o.
Chotár 4033
968 01 Nová Baňa
Slovenská republika
Fakturačné údaje
IČO: 46639462
DIČ: 2023505066
IČ DPH: SK2023505066

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: s.r.o., vložka č.: 22076/S.
Kontaktný formulár
Biela sipka - vpravo
Kontakt

Voľné pracovné pozície

RPA Architekt / Developer

Dajte nám o sebe vedieť

kariéra

Naším cieľom je neustále poskytovať čo najlepšie služby v oblasti, kde sme najsilnejší – automatizácia a robotizácia biznis procesov, preto do nášho tímu dôkladne vyberáme tých najlepších softvérových inžinierov a zároveň kvalitných ľudí.

Charakteristika práce

RPA je Tvoja parketa a Blue Prism Tvoj nástroj.

Optimalizácia procesov a návrh, realizácia a nasadenie automatizácie a robotizácie je to, čo Ťa baví a v čom chceš ďalej rásť. Efektivita, presnosť, precíznosť a procesná excelencia to sú výsledky, ktoré hľadáš, no zároveň si človek z mäsa a kostí, ktorý ocení uvoľnenú a rodinnú atmosféru v spoločnosti, ktorá sa neženie za ziskom.

Sme slovenský tím špecialistov na automatizáciu biznis procesov na platformách SharePoint, Microsoft 365, Nintex, Microsoft Power Platform, K2 a Azure.

Hľadáme skúseného RPA Architekta/Developera, ktorý by sa spolu s nami podieľal na úspešných digitálnych transformáciách našich zákazníkov. Na oplátku sa my budeme starať o Teba: o Tvoj úspech, rozvoj (certifikáty, znalosti,...), finančný rast, pohodu,...

Sme na trhu 11 rokov a to najlepšie máme ešte len pred sebou!

Náplň práce
1
1
  • Analýza, návrh, implementácia riešení na RPA platforme Blue Prism
  • Rozmanitá práca na významných RPA projektoch pre popredné slovenské i zahraničné spoločnosti
  • Poskytovanie poradenských a konzultačných služieb v oblasti RPA
Požadované znalosti
2
2
  • Blue Prism – pokročilý

Výhodou:

  • Blue Prism certifikácie
  • znalosť C# a .NET
  • znalosť SQL
  • znalosť iných RPA: UiPath, Nintex Foxtrot RPA, Automation Anywhere, WinAutomation
  • znalosť produktov: SharePoint, Microsoft 365 / Office 365, Nintex, K2
Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
3
3
  • minimálne 3-ročné skúsenosti s implementáciou a nasadzovaním RPA riešení (optimálne na platforme Blue Prism)
  • lojálnosť, precíznosť, presnosť, zodpovednosť, kreativita, samostatnosť, rozhodnosť, sebaovládanie
  • flexibilita, kreativita a ochota učiť sa nové veci
  • schopnosť pracovať v tíme so vzdialenými pracovníkmi bez f2f kontaktu
  • obľúbenosť v kolektíve, chápavosť, ohľaduplnosť
Jazykové znalosti
4
4
  • anglický jazyk - písomná komunikácia

Výhodou:

  • anglický jazyk – aktívne alebo nemecký jazyk – aktívne
Miesto (spôsob) práce
Bratislava alebo Home Office
Druh pracovného pomeru
• Živnosť, s.r.o., TPP
• Full-time, alebo i Part-time
Termín nástupu
Dohodou
Mzda
Dohodou
Pozícia je vhodná pre absolventa
Nie
Nocode špecialista pracuje

Prečo pracovať s nami

Pohoda

Nestresujúce pracované tempo - podmienky na projektoch nastavujeme dôsledne tak, aby sme nepracovali v strese a pod tlakom.

Flexibilita

Vysoká flexibilita pracovného času – na väčšine našich projektov je v zásade jedno kde a kedy pracujeme.

Atmosféra

Príjemná priateľská pracovná atmosféra – ťaháme za jeden koniec, pomáhame si, povzbudzujeme sa a tým spoločne rastieme.

Skúsenosti

Možnosť pracovať a rásť so skúsenými softvérovými inžiniermi / full stack developermi zameranými na SharePoint a Microsoft 365 / Office 365.

Rozvoj

Pravidelné zúčastňovanie sa certifikácií, školení a konferencií, čím rozvíjame naše partnerstvo so spoločnosťami ako Microsoft, Nintex, K2,...

Každý z našich vývojárov absolvoval v uplynulom roku aspoň 2 certifikačné skúšky.

Projekty

Práca na významných projektoch popredných spoločností na slovenskom a zahraničnom trhu.
Odoslať životopis emailom
SharePoint vizualy obrazoviek