Nazaret logoNazaret logo

Sme softvérová spoločnosť zameraná na SharePoint a Office 365

Sme tím špičkových softvérových inžinierov s full stack Microsoft .NET pozadím zameraných na SharePoint a Office 365.
Hovoríme
aj po
slovensky
We
can
speak
english
Wir
sprechen
auch
deutsch
1

Čo robíme

Zastrešujeme všetky činnosti spojené so softvérovým vývojom na platformách SharePoint a Office 365: od analýzy požiadaviek zákazníka, návrh optimálnej technologickej architektúry, migrácie, realizáciu upgrade-ov, optimalizácie, integrácie na iné informačné systémy, vývoj, testovanie, tvorbu dokumentácie, zaškolenie i podporu po nasadení do prevádzky.
2

Cieľ spoločnosti

Naším cieľom je neustále poskytovať čo najlepšie služby v oblasti, kde sme najsilnejší – SharePoint, preto do nášho tímu dôkladne vyberáme tých najlepších ľudí - SharePoint a Office 365 špecialistov.
3

História spoločnosti

Nazaret vznikol v roku 2009. Do roku 2016 boli našimi primárnymi zákazníkmi popredné softvérové spoločnosti, ktorým sme poskytovali outsourcingu softvérového vývoja (prenájom špecialistov / body leasing / Time and Materials) a vývoj softvéru na mieru (zmluva o dielo / subdodávky / Fixed Price) primárne na platformách .NET a SharePoint.

Od roku 2017 sa zameriavame na poskytovanie služieb a implementácie riešení na platforme SharePoint a Office 365 priamo pre koncových zákazníkov. Klientelu tvoria primárne najväčšie spoločnosti z rôznych priemyselných odvetví a bankovníctva.

Od roku 2019 plánujeme rozšírenie portfólia zákazníkov o zahraničné spoločnosti.
4

Zákazníci

Asseco logo
ČSOB logo
Datalan logo
ESET logo
eustream logo
exe logo
Microsoft logo
Orange logo
Slovnaft logo
Softec logo
Slovenská sporiteľna logo
Tempest logo
T-systems logo
VÚB banka logo