SK
EN
GLISH
DE
utch
Hovoríme
aj po
slovensky
We
can
speak
english
Wir
sprechen
auch
deutsch

Senior SharePoint
Developer / Konzultant - Kariéra

Naším cieľom je neustále poskytovať čo najlepšie služby v oblasti, kde sme najsilnejší – SharePoint, preto do nášho tímu dôkladne vyberáme tých najlepších softvérových inžinierov zameriavajúcimi sa na SharePoint a zároveň kvalitných ľudí.
Ikona kávy
Miesto práce
Bratislava, Home Office
Ikona dokumentu a pera
Druh pracovného pomeru
Živnosť, s.r.o. alebo TPP
Ikona kalendára
Termín nástupu
Dohodou
Ikona podania rúk
Mzda
Dohodou
1

Charakteristika práce

Náplň práce
  • Participácia na analýze, návrhu, implementácií, migrácií, integrácií a nasadení riešení na platformách SharePoint 2013, 2016, 2019 On-Premises a SharePoint Online.

  • Rozmanitá práca na významných SharePoint projektoch pre popredné slovenské i zahraničné spoločnosti.

  • Poskytovanie poradenských a konzultačných služieb v oblasti SharePoint.

Miesto (spôsob) práce
1
1
Bratislava, Home Office (je možný aj Full Time Home Office)
2
2
Živnosť, s.r.o., (v prípade záujmu o TPP nás tiež neváhajte kontaktovať)
3
3
Dohodou
Mzda
4
4
Dohodou
2

Požadované znalosti

Požadované znalosti na uchádzača
Počítačové znalosti
1
1
  • SharePoint implementácia a nasadzovanie riešení - pokročilý

  • SharePoint návrh architektúry - pokročilý

  • SharePoint inštalácia a konfigurácia prostredia - pokročilý

  • C# - pokročilý

  • .NET - pokročilý

  • ASP.NET - pokročilý

  • HTML, CSS, JavaScript - pokročilý

  • SQL - pokročilý

  • znalosť OOP princípov, UML, návrhových vzorov

Výhodou:
  • znalosť Microsoft Office 365 najmä SharePoint Online

  • znalosť nástrojov Metalogix, AvePoint, Sharegate

  • administrácia Windows Server

  • administrácia SQL Server

  • administrácia IIS

Pozícia je vhodná pre absolventa
2
2
Nie
Jazykové znalosti
3
3
  • anglický jazyk - písomná komunikácia

Výhodou:
  • anglický jazyk – aktívne

  • nemecký jazyk – aktívne

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
4
4
  • minimálne 3-ročné skúsenosti s návrhom architektúry, implementáciou a nasadzovaním riešení na platforme SharePoint

  • lojálnosť, precíznosť, presnosť, zodpovednosť, kreativita, samostatnosť, rozhodnosť, sebaovládanie

  • flexibilita, kreativita a ochota učiť sa nové veci

  • schopnosť pracovať v tíme so vzdialenými pracovníkmi bez f2f kontaktu

  • obľúbenosť v kolektíve, chápavosť, ohľaduplnosť

3

Výhody

Prečo pracovať s nami
  • nestresujúce pracované tempo - podmienky na projektoch nastavujeme dôsledne tak, aby sme nepracovali v strese a pod tlakom

  • vysoká flexibilita pracovného času – na väčšine našich projektov je v zásade jedno kde a kedy pracujeme

  • príjemná priateľská pracovná atmosféra – ťaháme za jeden koniec, pomáhame si, povzbudzujeme sa a tým spoločne rastieme

  • možnosť pracovať a rásť so skúsenými softvérovými inžiniermi / full stack developermi zameranými na SharePoint a Office 365

  • pravidelné zúčastňovanie sa certifikácií, školení a konferencií (napr. každý z našich vývojárov absolvoval aspoň 3 certifikačné skúšky v roku 2019), čím rozvíjame naše partnerstvo so spoločnosťami ako Microsoft, Nintex, K2, BPC,...

  • práca na významných projektoch popredných spoločností na slovenskom a zahraničnom trhu

Odošlite nám emailom Váš životopis
Šípka doprava oranžová
4

Voľné pozície

Aktuálne otvorené pracovné pozície