Logo Nazaret biele

SharePoint migrácia a upgrade

Ponúkame profesionálne služby: SharePoint migrácia a upgrade špičkovým tímom odborníkov konzultantov s nadštandardným technologickým presahom.
scroll
Hovoríme
aj po
slovensky
We
can
speak
english
Wir
sprechen
auch
deutsch
1

Máme skúsenosti

Disponujeme špičkovým interným tímom SharePoint špecialistov, ktorí sa migráciám a upgrade-om SharePointu venujú viac ako 10 rokov, čo zaručuje optimálny návrh stratégie a plynulý priebeh prechodu.
2

Naše know-how

Na základe analýzy vieme navrhnúť optimálnu migračnú stratégiu – manuálnu, automatizovanú, s použitím nástrojov tretích strán (využívame najrozšírenejšie migračné nástroje ako napr.: Metalogix, AvePoint, Sharegate,...).
3

Naša filozofia

Výhody, ktoré prináša outsourcing sa stali našou filozofiou a zárukou spokojnej spolupráce.
Microsoft SharePoint je rozsiahla a komplexná platforma, ktoré vyžaduje pre úspešnú migráciu a upgrade expertné schopnosti a bohaté skúsenosti. Preto sme tu pre Vás.
Okamžitý prístup k špecialistom
1
1
Máte okamžitý prístup k SharePoint špecialistom s potrebnými skúsenosťami - nemusíte strácať čas dlhým výberovým procesom alebo školením interných zamestnancov.
Transparentné a predvídateľné náklady
2
2
Neplatíte ani za hodinu navyše, máte transparentné a predvídateľné náklady - sami si stanovíte dobu a zaplatíte len za skutočne dodané služby.
Neplatíte ako za zamestnanca
3
3
Neplatíte ako za zamestnanca - vzdelávanie, pracovné vybavenie, odvody - sociálne či zdravotné poistenie, nepreplácate dovolenku či iné náklady (cestovné, stravné,...)
Venujete sa biznisu a iným projektom
4
4
Môžete sa naplno venovať iným projektom - uvoľníte si svoje interné kapacity pre iné aktivity a projekty.
Znižujete mzdové náklady
5
5
Znižujete mzdové náklady – outsourcing je účtovaný formou služby (investičných nákladov) a nevstupuje do mzdových nákladov.
4

Kontakt

povinné
povinné
povinné
Šípka doprava
Thank you! Your submission has been received!
Niekde nastala chyba. Kontaktujte nás prosím na info@nazaret.sk

Ďakujeme za pochopenie