Logo Nazaret biele

Prenájom Office 365 konzultantov a programátorov

Ponúkame profesionálne služby: Prenájom Office 365 konzultantov a programátorov. S body leasing-om špecialistov máme skúsenosti od roku 2009.
scroll
Hovoríme
aj po
slovensky
We
can
speak
english
Wir
sprechen
auch
deutsch
1

Máme skúsenosti

Disponujeme špičkovým interným tímom Office 365 a SharePoint špecialistov, ktorí sa Office 365 a SharePoint platformám venujú od ich vzniku so schopnosťou efektívne sa zapojiť do projektu v akejkoľvek fáze a rýchlo produkovať kvalitné výstupy tak, aby boli splnené Vaše ciele.
2

Naša filozofia

Výhody, ktoré prináša body leasing sa stali našou filozofiou a zárukou spokojnej spolupráce.
Microsoft Office 365 je rozsiahla a komplexná platforma, ktorá vyžaduje pre optimálny návrh, vývoj, migráciu, integráciu riešení expertné schopnosti a bohaté skúsenosti. Preto sme tu pre Vás.
Okamžitý prístup k špecialistom
1
1
Máte okamžitý prístup k SharePoint špecialistom s potrebnými skúsenosťami - nemusíte strácať čas dlhým výberovým procesom alebo školením interných zamestnancov.
Transparentné a predvídateľné náklady
2
2
Neplatíte ani za hodinu navyše, máte transparentné a predvídateľné náklady - sami si stanovíte dobu a zaplatíte len za skutočne dodané služby.
Neplatíte ako za zamestnanca
3
3
Neplatíte ako za zamestnanca - vzdelávanie, pracovné vybavenie, odvody - sociálne či zdravotné poistenie, nepreplácate dovolenku či iné náklady (cestovné, stravné,...)
Venujete sa biznisu a iným projektom
4
4
Môžete sa naplno venovať iným projektom - uvoľníte si svoje interné kapacity pre iné aktivity a projekty.
Znižujete mzdové náklady
5
5
Znižujete mzdové náklady – outsourcing je účtovaný formou služby (investičných nákladov) a nevstupuje do mzdových nákladov.
3

Kontakt

povinné
povinné
povinné
Šípka doprava
Thank you! Your submission has been received!
Niekde nastala chyba. Kontaktujte nás prosím na info@nazaret.sk

Ďakujeme za pochopenie