Office 365 Konzultant / Programátor - Kariéra

Naším cieľom je neustále poskytovať čo najlepšie služby v oblasti, kde sme najsilnejší – SharePoint a Office 365, preto do nášho tímu dôkladne vyberáme tých najlepších IT špecialistov zameriavajúcimi sa na Microsoft Office 365 a zároveň kvalitných ľudí.
Ikona kávy
Miesto práce
Bratislava, Home Office
Ikona dokumentu a pera
Druh pracovného pomeru
Živnosť, s.r.o. alebo TPP
Ikona kalendára
Termín nástupu
Dohodou
Ikona podania rúk
Mzda
Dohodou
1

Charakteristika práce

Náplň práce
  • Participácia na analýze, návrhu, implementácií, administrácií, migrácií, integrácií a nasadení riešení na platforme Microsoft Office 365.

  • Rozmanitá práca na významných Office 365 projektoch pre popredné slovenské i zahraničné spoločnosti.

  • Poskytovanie poradenských a konzultačných služieb v oblasti Office 365.

Miesto (spôsob) práce
1
1
Bratislava, Home Office (je možný aj Full Time Home Office)
2
2
Živnosť, s.r.o., (v prípade záujmu o TPP nás tiež neváhajte kontaktovať)
3
3
Dohodou
Mzda
4
4
Dohodou
2

Požadované znalosti

Požadované znalosti na uchádzača
Počítačové znalosti
1
1
  • znalosť funkcií a tvorba riešení v Microsoft Office 365 – pokročilý

  • administrácia Microsoft Office 365 – pokročilý

Výhodou:
  • znalosť HTML, CSS, JavaScript

  • znalosť SharePoint Framework (SPFx)

  • znalosť nástrojov Metalogix, AvePoint, Sharegate

  • skúsenosti s migráciami do Microsoft Office 365

  • znalosť tvorby riešení s pomocou SharePoint Designer, Nintex Workflow a Forms, K2 Workflow a Forms

Pozícia je vhodná pre absolventa
2
2
Áno
Jazykové znalosti
3
3
  • anglický jazyk - písomná komunikáci

Výhodou:
  • anglický jazyk – aktívne

  • nemecký jazyk – aktívne

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
4
4
  • minimálne 2-ročné skúsenosti s návrhom, implementáciou a administráciou platformy Microsoft Office 365

  • lojálnosť, precíznosť, presnosť, zodpovednosť, kreativita, samostatnosť, rozhodnosť, sebaovládanie

  • flexibilita, kreativita a ochota učiť sa nové veci

  • schopnosť pracovať v tíme so vzdialenými pracovníkmi bez f2f kontaktu

  • obľúbenosť v kolektíve, chápavosť, ohľaduplnosť

3

Výhody

Pracujte na významných projektoch spolu s nami
  • Možnosť pracovať a rásť so skúsenými SharePoint profesionálmi

  • Práca na významných projektoch popredných spoločností na slovenskom a zahraničnom trhu

  • Možnosť pozičného a platového rastu

  • Príležitosť zúčastňovať sa konferencií, seminárov, školení a certifikácií

  • Práca s najmodernejšími technológiami

Odošlite nám emailom Váš životopis
4

Voľné pozície

Aktuálne otvorené pracovné pozície