Kontakt
PON - PIA  ―  9:00 - 18:00
+421 948 100 625
info@nazaret.sk
Spoločnosť
Sídlo spoločnosti
Nazaret s.r.o.
Chotár 4033
968 01 Nová Baňa
Slovenská republika
Fakturačné údaje
IČO: 46639462
DIČ: 2023505066
IČ DPH: SK2023505066

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: s.r.o., vložka č.: 22076/S.
Kontaktný formulár
Biela sipka - vpravo
Kontakt

Voľné pracovné pozície

Microsoft 365 špecialista (SharePoint a Office 365)

Dajte nám o sebe vedieť

kariéra

Naším cieľom je neustále poskytovať čo najlepšie služby v oblasti, kde sme najsilnejší – SharePoint a Microsoft 365 / Office 365, preto do nášho tímu dôkladne vyberáme tých najlepších softvérových inžinierov a zároveň kvalitných ľudí.

Charakteristika práce

Náplň práce
1
1
  • Práca na digitálnej transformácií a modernizácií pracovísk našich klientov prostredníctvom najnovších technológií spoločnosti Microsoft (Microsoft 365 / Office 365, SharePoint, Power Platform, Azure,…)
  • Participácia na analýze, návrhu, implementácií, migrácií, integrácií a nasadení riešení na platformách Microsoft 365 / Office 365 a SharePoint 2013, 2016, 2019 On-Premises a Hybrid.
  • Rozmanitá práca na významných Microsoft 365 / Office 365 a SharePoint projektoch pre popredné slovenské i zahraničné spoločnosti.
  • Poskytovanie poradenských a konzultačných služieb v oblasti Microsoft 365 / Office 365 a SharePoint.
Požadované znalosti
2
2
  • znalosť funkcií, administrácia a tvorba riešení v Microsoft 365 / Office 365 – mierne pokročilý
  • SharePoint implementácia a nasadzovanie riešení - mierne pokročilý
  • SharePoint návrh architektúry - mierne pokročilý
  • C# - mierne pokročilý
  • .NET - mierne pokročilý
  • ASP.NET - mierne pokročilý
  • HTML, CSS, JavaScript - mierne pokročilý
  • SQL - mierne pokročilý
  • znalosť OOP princípov, UML, návrhových vzorov

Výhodou:

  • Microsoft certifikáty (MCSA, MCSD, Microsoft 365,...)
  • SharePoint inštalácia a konfigurácia prostredia
  • znalosť platforiem Nintex, Microsoft Power Platform, K2
  • znalosť Microsoft Azure
  • znalosť nástrojov Metalogix, AvePoint, ShareGate
  • administrácia Windows Server
  • administrácia SQL Server
  • administrácia IIS
Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
3
3
  • minimálne 3-ročné skúsenosti s návrhom architektúry, implementáciou a nasadzovaním riešení na platforme Microsoft 365 / Office 365, alebo SharePoint
  • lojálnosť, precíznosť, presnosť, zodpovednosť, kreativita, samostatnosť, rozhodnosť, sebaovládanie
  • flexibilita, kreativita a ochota učiť sa nové veci
  • schopnosť pracovať v tíme so vzdialenými pracovníkmi bez f2f kontaktu
  • obľúbenosť v kolektíve, chápavosť, ohľaduplnosť
Jazykové znalosti
4
4
  • anglický jazyk - písomná komunikácia

Výhodou:

  • anglický jazyk – aktívne alebo nemecký jazyk – aktívne
Miesto (spôsob) práce
Bratislava alebo Home Office
Druh pracovného pomeru
• Živnosť, s.r.o., TPP
• Full-time, alebo i Part-time
Termín nástupu
Dohodou
Mzda
Dohodou
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Nocode špecialista pracuje

Prečo pracovať s nami

Pohoda

Nestresujúce pracované tempo - podmienky na projektoch nastavujeme dôsledne tak, aby sme nepracovali v strese a pod tlakom.

Flexibilita

Vysoká flexibilita pracovného času – na väčšine našich projektov je v zásade jedno kde a kedy pracujeme.

Atmosféra

Príjemná priateľská pracovná atmosféra – ťaháme za jeden koniec, pomáhame si, povzbudzujeme sa a tým spoločne rastieme.

Skúsenosti

Možnosť pracovať a rásť so skúsenými softvérovými inžiniermi / full stack developermi zameranými na SharePoint a Microsoft 365 / Office 365.

Rozvoj

Pravidelné zúčastňovanie sa certifikácií, školení a konferencií, čím rozvíjame naše partnerstvo so spoločnosťami ako Microsoft, Nintex, K2,...

Každý z našich vývojárov absolvoval v uplynulom roku aspoň 2 certifikačné skúšky.

Projekty

Práca na významných projektoch popredných spoločností na slovenskom a zahraničnom trhu.
Odoslať životopis emailom
SharePoint vizualy obrazoviek