Senior ASP.NET C# Programátor / Senior ASP.NET C# Developer

Spoločnosť Nazaret s.r.o. hľadá špecialistu na post Senior ASP.NET C# Programátor / Senior ASP.NET C# Developer.

Charaktertistika práce

Charakteristika práce

Náplň práce:

  • participácia na návrhu architektúry, implementácií a nasadení rozmanitých riešení na platforme .NET a ASP.NET
  • rozmanitá práca na veľkých i malých projektoch pre rôzne segmenty s najmodernejšími technológiami a produktmi

Miesto (spôsob) práce:

  • Bratislava, Home Office (na niektorých projektoch je možný aj Full Time Home Office)

Druh pracovného pomeru:

  • živnosť, s.r.o., plný úväzok, čiastočný úväzok

Termín nástupu:

  • dohodou

Mzda:

  • dohodou

Požadované znalosti

Počítačové znalosti - programátor:

  • C# - pokročilý
  • .NET - pokročilý
  • ASP.NET - pokročilý
  • HTML - pokročilý
  • SQL - pokročilý
  • Javascript - mierne pokročilý
  • CSS - mierne pokročilý
  • Administrácia IIS - mierne pokročilý
  • znalosť OOP princípov, UML, návrhových vzorov
  • Výhodou:
    • Javascript - pokročilý
    • CSS - pokročilý
    • DotNetNuke vývoj modulov - mierne pokročilý
    • Administrácia IIS - pokročilý
    • WPF alebo Silverlight - pokročilý
    • Windows 8 Store app vývoj - mierne pokročilý
    • Windows Phone 8 - mierne pokročilý
    • WinForms - pokročilý
    • SharePoint administrácia a vývoj - pokročilý
    • Microsoft Cloud (Windows Azure, Office365, SharePoint online, Dynamics CRM online)
    • BizTalk, MS Dynamics
    • Administrácia Windows serverov

Pozícia je vhodná pre absolventa:

  • nie

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - písomná komunikácia
  • Výhodou:
    • Anglický jazyk - aktívne
    • Nemecký jazyk - aktívne

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:

  • minimálne 5 rokov skúseností s implementáciou a nasadzovaním riešení na platforme .NET
  • skúsenosti s prácou s nástrojmi Visual Studio a TFS
  • lojálnosť a schopnosť pracovať so zápalom a vášňou
  • precíznosť, presnosť, zodpovednosť, kreativita, samostatnosť, rozhodnosť, sebaovládanie
  • schopnosť pracovať v tíme so vzdialenými pracovníkmi bez f2f kontaktu
  • Výhodou:
    • schopnosť viesť, riadiť a motivovať druhých
    • schopnosť učiť, vyjednávať a riešiť problémy
    • schopnosť komunikovať so zákazníkom a prezentovať riešenia pred publikom
    • flexibilita, kreativita a ochota učiť sa nové veci
    • prirodzený rešpekt a autorita
    • obľúbenosť v kolektíve, chápavosť, ohľaduplnosť, príjemný vzhľad

Výhody

Výhody
  • dlhodobé stabilné pracovné miesto
  • možnosť pracovať v mladom a dynamickom tíme a zároveň so skúsenými profesionálmi
  • práca s najmodernejšími technológiami
  • zaujímavé sociálne benefity
  • osobný prístup a prihliadanie na osobnostné zameranie zamestnancov
  • možnosť pozičného a platového rastu
  • práca na projektoch vytvárajúcich spoločenské hodnoty
  • príležitosť zúčastňovať sa konferencií, seminárov a školení vo vašej oblasti odbornosti a ďalej si tak zvyšovať odbornú spôsobilosť

Outsourcing softvérových služieb

Vývoj softvéru na zákazku

Cloud - softvér ako služba

Marketingové služby

Kariéra

O spoločnosti

Kontakt