Junior Java Programátor / Junior Java Developer

Spoločnosť Nazaret s.r.o. hľadá špecialistu na post Junior Java Programátor / Junior Java Developer.

Charaktertistika práce

Charakteristika práce

Náplň práce:

  • participácia na implementácií a nasadení rozmanitých riešení na platforme Java
  • rozmanitá práca na veľkých i malých projektoch pre rôzne segmenty s najmodernejšími technológiami a produktmi

Miesto (spôsob) práce:

  • Bratislava, Home Office (na niektorých projektoch je možný aj Full Time Home Office)

Druh pracovného pomeru:

  • živnosť, s.r.o., plný úväzok, čiastočný úväzok

Termín nástupu:

  • dohodou

Mzda:

  • dohodou

Požadované znalosti

Počítačové znalosti - programátor:

  • znalosť Spring a/alebo Java EE
  • základy SQL, PL/SQL
  • znalosť niektorého z nástrojov Ant, Maven, Gradle
  • znalosť SVN a/alebo Git
  • znalosť OOP princípov, základy UML
  • Výhodou:
    • skúsenosť so Spring (Spring MVC, Spring Data, Spring Boot, ...)
    • skúsenosť s JPA (Hibernate)
    • skúsenosť s niektorým aplikačným serverom/kontajnerom ( Tomcat, Jetty, JBoss, ...)
    • znalosť HTML, CSS, JavasScript
    • znalosť návrhových vzorov

Pozícia je vhodná pre absolventa:

  • áno

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - písomná komunikácia
  • Výhodou:
    • Anglický jazyk - aktívne
    • Nemecký jazyk - aktívne

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:

  • minimálne 1 rok skúseností s vývojom v Java SE (junior)
  • minimálne 3 roky skúseností s vývojom webových aplikácií v Java SE/EE (medior)
  • lojálnosť a schopnosť pracovať so zápalom a vášňou
  • precíznosť, presnosť, zodpovednosť, kreativita, samostatnosť, rozhodnosť, sebaovládanie
  • schopnosť pracovať v tíme so vzdialenými pracovníkmi bez f2f kontaktu
  • Výhodou:
    • skúsenosti s prácou s nástrojmi Visual Studio a TFS
    • schopnosť viesť, riadiť a motivovať druhých
    • schopnosť učiť, vyjednávať a riešiť problémy
    • schopnosť komunikovať so zákazníkom a prezentovať riešenia pred publikom
    • flexibilita, kreativita a ochota učiť sa nové veci
    • prirodzený rešpekt a autorita
    • obľúbenosť v kolektíve, chápavosť, ohľaduplnosť, príjemný vzhľad

Výhody

Výhody
  • možnosť pracovať v mladom a dynamickom tíme
  • možnosť pracovať so skúsenými profesionálmi
  • práca s najmodernejšími technológiami
  • zaujímavé sociálne benefity
  • možnosť pozičného a platového rastu
  • práca na projektoch vytvárajúcich spoločenské hodnoty
  • príležitosť zúčastňovať sa konferencií, seminárov a školení vo vašej oblasti odbornosti a ďalej si tak zvyšovať odbornú spôsobilosť

Outsourcing softvérových služieb

Vývoj softvéru na zákazku

Cloud - softvér ako služba

Marketingové služby

Kariéra

O spoločnosti

Kontakt