Kariéra

Zamestnanci sú najdôležitejším aktívom spoločnosti, ktorej cieľom je poskytovať špičkové služby, preto sa snažíme zamestnať ľudí, ktorí sú najlepší v tom, čo robia a práca ich baví.

Pracovať pre spoločnosť Nazaret znamená spolupracovať s expertami v oblasti softvérového vývoja na rozmanitých projektoch od malých mobilných aplikácií až po veľké enterprise aplikácie.

Uvedomujeme si, že rovnováha medzi súkromným životom a prácou je veľmi dôležitá, preto ponúkame nielen nadštandardné platové podmienky, ale aj osobný prístup ku každému členovi tímu na základe individuálnych potrieb.

Voľné pozície

Voľné pozície

Ak máte záujem stať sa členom nášho tímu, pozrite sa na aktuálne obsadzované
voľné pracovné pozície:

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis e-mailom na info@nazaret.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Nenašli ste pracovnú pozíciu adekvátnu Vašej kvalifikácii?

Nenašli ste pracovnú pozíciu?

Zašlite nám individuálnu žiadosť a Váš štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu:
info@nazaret.sk. Ak Vašu predstavu, schopnosti a skúsenosti vyhodnotíme ako zaujímavé, alebo budeme v budúcnosti realizovať výber na pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, nebudeme váhať Vás kontaktovať.

Predtým, než pošlete CV si prečítajte, prosím, nižšie uvedený text a priložte ho do Vášho životopisu. Bez uvedeného súhlasu nemôžeme Vašu žiadosť zaradiť do výberového konania.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov (podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov) Udeľujem týmto súhlas so správou, spracúvaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore v spoločnosti Nazaret s.r.o. podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov spoločnosti Nazaret s.r.o. na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas je udelený na dobu neurčitú a podľa § 28 je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Outsourcing softvérových služieb

Vývoj softvéru na zákazku

Cloud - softvér ako služba

Marketingové služby

O spoločnosti

Kontakt